Do trzech razy - SZTUKA! Czyli Krosno ponownie stanie się malarską pracownią, pod gołym niebem, za sprawą Sąsiedzkiego Pleneru Artystów Miejskich (SPAM). Wydarzenie to łączy ludzi, zachęca do działania i pokazuje, że tworzenie może być naturalną częścią wspólnego spędzania czasu - na trawie, wśród zieleni, w miejskim pejzażu, gdzie barwy nabierają wyjątkowej intensywności, a ogólnodostępna przestrzeń staje się wspaniałą inspiracją. Zapraszamy na trzy plenery w maju, czerwcu i lipcu!
1 odpowiedzi