Zapraszamy na wyjątkowy seans kina plenerowego pod gołym niebem! Już 28 czerwca na parkingu głównym przed szkołą "Naftówką" będzie można obejrzeć wzruszający film „Był sobie pies”.
Data: 28.06, miejsce: Parking główny przed szkołą, ul. Bohaterów Westerplatte 20
Godzina: 21:30
Wstęp bezpłatny!
Przyjdź z rodziną i przyjaciółmi, zabierz koc lub leżak i spędź letni wieczór przy wspólnym oglądaniu filmu na świeżym powietrzu.
Wydarzenie realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Krosna w ramach Budżetu Obywatelskiego.
6 odpowiedzi
